logotyp

Ponad 10 korzyści płynących ze strony RWD

 

 

1. Twoja firma zyska miano nowoczesności i wyjścia naprzeciw klientom.


Technika RWD to najnowsze i najbardziej nowoczesne rozwiązania dla urządzeń mobilnych, tym samym udowadniasz klientom, ze jesteś za pan brat z nowoczesnymi technologiami, a tym samym twoja firma zyskuje w oczach klientów miano nowoczesnej i nie zostającej w tyle firmy.


Ponadto w świecie opanowanym przed urządzenia mobilne dajesz szansę klientom na przejrzenie twojej strony na smartfonach, tabletach, itd.
 
2. Zmniejszasz wydatki związane z aktualizacją strony WWW.


Koszty ponoszone za zmiany na nowoczesnych stronach RWD są stosunkowo mniejsze ponieważ zmiany wprowadzane w stronach zaprojektowanych w tej technice są po prostu o wiele tańsze i pozwalają sporo zaoszczędzić.

 

3. Zyskujesz rozpoznawalność marki.


Dostępność twojej strony na urządzeniach mobilnych zwiększa ilość odwiedzających co ugruntuje twoją pozycję an rynku, zwiększy świadomość oraz rozpoznawalność marki.

 

 

Korzyści Stron RWD

 

 

 

4. Tworzysz klientom łatwy sposób zakupów na twoim serwisie internetowym.


Jeśli twoja strona to sklep internetowy dzięki dopasowywaniu RWD strony ułatwiasz klientowi komfortowe i spokojne przeglądanie produktów z twojego sklepu, a ścieżka biegnąca do decyzji zakupu jest łatwa i intuicyjna co może przynieść zyski twojej firmie.

 

5. Klienci częściej odwiedzają twoją stronę.


Dzięki technice RWD możesz znacznie zwiększyć liczbę odwiedzających twoja stronę. Użytkownicy poruszają się na twojej stronie zwinnie i bez problemu. Szybciej decydują się na złożenie zamówienia i zakup.

 

6. Twoja strona jest komfortowa w obsłudze i poruszaniu się po niej.


Strony RWD na urządzeniach mobilnych zapewniają komfort ich przeglądania ponieważ ruch na takich stronach odbywa się tylko w górę i w dół. Nie trzeba męczyć się z przesuwaniem zawartości strony na lewo czy prawo.

 

Strony RWD dopasowują swoją szerokość do wielkości każdego urządzenia. Użytkownicy korzystają więc z nich przyjemnie i bezproblemowo.

 

7. Wyprzedzasz konkurencję.


W dzisiejszych czasach jeszcze nie każdy posiada stronę RWD. Szczególnie dużym problemem jest to na stronach firm, które powstały już wiele lat temu.

 

Zwykle zbyt późno decydują się na ten krok ku nowoczesności zapominając, że większość ich klientów korzysta z urządzeń mobilnych. A więc to doskonały sposób na wyprzedzenie konkurencji, szczególnie nowo powstałe firmy zakładające swoją pierwszą stronę internetową mają taką szansę ponieważ aktualnie już nie powinno się projektować stron innych niż RWD.

 

8. Umożliwiasz klientom błyskawiczny kontakt z tobą.


Kontakt np. telefoniczny przez stronę RWD jest bardzo szybki, wystarczy kliknąć w podany telefon i połączenie zostaje nawiązywane. Proces ten trwa nawet nie całą sekundę, jest więc prosty, szybki i skuteczny. W ten sam sposób umożliwiasz kontakt e-mailowy. Po kliknięciu w jego adres strona może przenieść użytkownika do skrzynki e-mailowej i może on od razu zacząć pisać wiadomość do ciebie.

 

9. Zdobywasz klientów "mobilnych", którzy w tych czasach to niemalże 100% wszystkich twoich klientów.


Klienci mobilni to przyszłość dla twojej firmy, to oni napędzają licznik odwiedzin i najczęściej korzystają z twojej oferty jeśli tylko mają możliwość dotarcia do niej wszędzie i na każdym urządzeniu na którym tylko zechcą ją przejrzeć.

 

10. Twoja oferta jest dostępna dla wszystkich.


Prosta w obsłudze strona RWD umożliwia dotarcie do twojej firmy w każdych warunkach. Nawet spieszący się użytkownik może szybko wykonać kilka kroków na twojej stronie używając do tego zaledwie jednego palca.

 

11. Twoja strona internetowa wskoczy na wyższe pozycje w wyszukiwarce Google.


Z komunikatu ogłoszonego przez Google wynika, że już od 21 kwietnia optymalizacja strony pod względem urządzeń mobilnych może zapewnić jej wyższe pozycje w Google. Jest to niezwykle ważne ponieważ to później przełoży się na liczbę twoich klientów.

 

 

Copyright ©2016


Agencja Reklamowa GREEN FROG • Wszelkie Prawa Zastrzeżone